Sterownik ogrzewania OWD5 Toruń

Innowacyjny, umożliwiający komunikację zdalną sterownik OWD5 – charakterystyka wyrobu

Sterownik ELEKTRA OWD5 WIFI spaja w jednym urządzeniu walory rozwiniętego regulatora elektronicznego z trybem bezprzewodowego kierowania przez smartfon.

Umożliwia regulowanie ogrzewaniem: matami grzejnymi podłogowymi, podłogowym wodnym , grzejnikami elektrycznymi, grzejnikami CO.

Posiada dotykowy panelo przekątnej dwa cale. Podstawowym walorem jest kolorowy, dotykowy ekran i bezprzewodowe sterowanie przy pomocy smartfonów. Daje możliwość programowania komfortu ciepła w okresie 24 godzin oraz tygodniowym. Termostat uczy się czasie reakcji na zmianę temperatury podłogi i wie, kiedy musi załączyć lub odłączyć ogrzewanie, by otrzymać zadaną temperaturę o ustalonej okresie w ciągu dnia. Schemat ustawiania programów może wynosić do 6 wydarzeń w trakcie dnia. Istnieje opcja przyporządkowanie do pojedynczego trybu różnej ciepłoty.

To, co najistotniejsze

  • wysoka dokładność ustawianej ciepłoty,
  • opcja adaptacyjna – uczy się bezwładności schematu grzania i miejsca – dla tego umie należy uprzednio włączyć ogrzewanie aby uzyskać żądaną ciepłotę o konkretnej godzinie,
  • bezprzewodowe regulowanie przez internet – zdalna kontrola i możliwość zmian temperatury bez uzależnienia od pozycji gdzie się mieścisz – starczy pobrać apkę na smartfon – możesz sterować choćby kilkoma regulatorami z jednej aplikacji.
  • pełna eksploatacja w języku rodzimym,

Regulator przysyłany jest z detektorem temperatury powietrza oraz przewodowym detektorem podłogi.

Segmentowa pokrywa pozwala na montaż w ramkach różnych producentów np w celu dopasowania z załącznikami oświetlenia. Rozmiary: 82 mm x 82 mm x 40 mm

Blogowanie na ekranie - . Oceniony przez 2085 subskrybentów na: 9.9 / 10