Kaloryfery montowane w podłodze

Kaloryfery podłogowe to luksus cieplny połączony z stylem i wysoką jakością – optymalne rozwiązanie dla wymagających.
Design dzisiejszych wnętrz kreuje architektom coraz więcej problemów, nierzadko też szkoda miejsca na kaloryfery naścienne, a klasyczne powierzchniowe ogrzewanie podłogowe zobowiązuje do specjalnego przystosowania konstrukcyjnego posadzki. Najlepszym wyjściem w tej sytuacji są kaloryfery kanałowe. Układ ogrzewania kanałowego podłogowego nie zaburza przestrzeni, to świetne rozwiązanie z powodów estetycznych. Można je dowolnie rozmieszczać w pomieszczeniu, ale w większości przypadków montowane są najbliżej przeszkleń. Kaloryfery kanałowe nie tylko idealnie ogrzewają wnętrza, ale też chronią przed wnikaniem zimnego powietrza z tarasów, balkonów, ogrodów zimowych, wiatrołapów, przewiązek itp.
W przeciwieństwie do ogrzewania podłogowego kaloryfery kanałowe mają możliwość grzać wnętrza indywidualnie, szybciej też reagują na zmianę warunków we wnętrzu, będąc jednocześnie układem łatwym do wyłączenia i sterowania.
Aquilo to linia grzejników Purmo zaprojektowana, by celować w potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wykonane są w kilku odmianach – z wentylatorami F1T, z wentylatorami wzmocnionymi, które mają wyższą moc cieplną: Aquilo F1P, jak i bez wentylatora FMK. Grzejniki kanałowe też maja możliwość spełniać funkcję klimatyzatora i schładzać pomieszczenia. Są to specjalne linie Aquilo F2C oraz F4C.

F1P

Blogowanie na ekranie - . Oceniony przez 2085 subskrybentów na: 9.9 / 10