Zasilany na prąd bieżący podgrzewacz wody Amicus EPO2

Zasilane prądem podgrzewacze zimnej wody Amicus EPO2 to ciśnieniowe urządzenia do błyskawicznego, bieżącego ogrzania wody użytkowej. Przepływowe ogrzewacze to niewielkich wymiarów i nie drogie urządzenia pozwalające na ekspresowe dostarczenie ciepłej wody użytkowej. Ich zasadniczą mocną stroną jest to, że nie są ograniczone zasobnością zasobnika i umożliwiają używanie ciepłej wody użytkowej w wybranym momencie. Wyznacznikiem zamontowania do większej ilości miejsc odbioru ciepłej wody jest jedynie ich siła.
Firma Kospel w swojej ofercie proponuje model o wszechstronnym przeznaczeniu, gdyż daje się go obracać i dzięki temu montaż możliwy jest zarówno nad i pod zlewem. Nie za duże gabaryty przyrządu pozwalają na montaż generalnie w dowolnym miejscu.
Zamontowany fabrycznie drobnostrumieniowy perlator zapewnia komfortowe użytkowanie oraz do 50% zaoszczędzonej wody i energii. Połączone są do instalacji 230V. W zależności od dostarczania ciepłej wody użytkowej do punktów odbioru montuje się ogrzewacz elektryczny od 3,5 kW przy podłączeniu do umywalki. Od 4,5kW w przypadku zasilania dwóch umywalek równocześnie. Przy korzystaniu ze zlewu zalecane jest podłączenie urządzenia od 5,5kW. Moc urządzenia umożliwia uzyskanie nawet 2,9 l/minutę ciepłej wody. Każde z urządzeń ma atest higieniczny.

 

amicus_epo2

Blogowanie na ekranie - . Oceniony przez 2085 subskrybentów na: 9.9 / 10