System garderoby System Elfa

System Elfa Classic to zbiór detali stworzonych do budowy ekonomicznej garderoby lub zabudowy szafy we wnęce. Jest to system z elementami wieszanymi, którego montaż jest bardzo prosty. Polega on na montażu szyny poziomej do ściany, na której montuje się szyny pionowe, a na nich pozostałe elementy, czyli półki, kosze, wieszaki, drążki. Tym samym można stworzyć praktyczny system przechowywania, dopasowany do szczególnych potrzeb i wymogów. Zaletą systemu elfa jest możliwość zmiany ułożenia poszczególnych detali w każdej chwili lub rozbudowy całego systemu. Dostęp do poukładanych przedmiotów jest ułatwiony dzięki wysuwnym detalom, jak kosze czy wieszaki (np. na spodnie, krawaty).
Idealnym uzupełnieniem systemu Classic jest elfa Decor. To luksusowa kolekcja towarów wyprodukowanych z naturalnego drewna, dostępnych w kolorze brzozy, orzecha i bieli. Mariaż metalu oraz drewna dodaje wnętrzu szyku oraz stylu tym samym dając maksimum swobody kompozycji. Półki, wysuwane kosze czy wieszaki można swobodnie łączyć, właściwie dopasowując do swoich potrzeb stwarzając tym samym unikatowe pomysły.
Systemy Elfa to nie tylko przechowywanie, to również kreowanie nowatorskich przestrzeni. Elfa Utility Door and Wall Rack. Drzwi to idealne okolice na układania drobiazgów w koszykach, organizatorach, pudełkach i na wieszakach. To wszystko bez zastosowania narzędzi i bez ingerencji w powierzchnię drzwi.

Blogowanie na ekranie - . Oceniony przez 2085 subskrybentów na: 9.9 / 10