DomoPlus – gniazdko z plusem czyli na poziomą plus kątową wtyczkę

Pewność to fundament. Jest to nader istotne tam, gdzie są nasi najbliżsi i dzieci, czyli w domu. Jeszcze większego znaczenia nabiera przy zestawieniu dwóch elementów ,a mianowicie elektryczności i wody. Tylko gniazda DomoPlus umożliwiają przyłączenie i działanie instalacji elektrycznej w warunkach narażenia na działanie wody.
Świetnie sprawdzają się w znajdujących się blisko domu ogrodach. W wypadku podłączenia elektrycznej kosiarki, zraszarki, czy też zimą, gdy pragniemy zadbać o oświetlenie naszej posesji. Nie potrzebujemy martwić się o typ wtyczki jaką posiadamy. Bez względu czy przyłączymy urządzenie zakończone płaską, czy też kątową wtyczką, gniazdko będzie można zablokować i uzyskać całkowitą szczelność. Umożliwia to, niestety dość duża konstrukcja urządzenia. Stosowna głębokość i ruchoma wkładka z gniazdem umożliwia takie funkcjonowanie. Dodatkowy zacisk żelowy zabezpiecza i uszczelnia wystający przewód zasilający. Szczelność zestawu sprawdza się również w przypadku pracy w nietypowych warunkach jak kurz, wilgotność, opady deszczu czy śnieg.
Gniazda można zamontować na lub pod-tynkowo. W wypadku zastosowania dwóch gniazdek mocowanych na tynku można zainstalować je w małej zbiorczej puszcze.
Scame DomoPlus to idealne, bezpieczne i wielozadaniowe gniazdo do zastosowania domowego w niezwykłych warunkach.

Blogowanie na ekranie - . Oceniony przez 2085 subskrybentów na: 9.9 / 10