Nagrzewnica wodna w pakiecie Leo Uno 20

Nagrzewnice CO pomieszczeń w zestawie z automatyką sterującą przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń: magazyn, warsztaty, powierzchnie handlowe.
Skuteczność takiego ogrzewania jest uzależniona od temperatury wody w układzie CO, temperatury w ogrzewanym budynku oraz od prędkości obrotowej wentylatora. Układ CO powinien zapewnić także odpowiednią ilość gorącej wody w ilości np. 1500 litrów na godzinę.

Przykładowym rozwiązaniem jest nagrzewnica w zestawie Leo Due 40.

Ten zestaw jest najlepsze dla osoby która chce kupić kompletny system. Najważniejsza sprawa to ta że ten system posiada wszystkie najważniejsze elementy potrzebne do instalacji. Dostarczana jest nagrzewnica Leo 1 2 lub 4, elektronicznytermostat z sterowaniem prędkości obrotowej, dedykowane elastyczne przewody przyłączeniowe a także powielacz sterowania. Całość gwarantuje uniknięcia wpadki pod czas montaż. Dodatkowo jest także możliwość dołożenia większej ilości nagrzewnic w ramach pakietu.
Najważniejszą sprawą jest poprawny dobór zestawów w taki sposób aby zapewnić odpowiednią moc grzewczą do kubatury pomieszczenia. W tym celu trzeba brać pod uwagę ilość potrzebnego ciepła, temperaturę wody zasilającej. Dokładny opis procedury jest dostępny w poradniku jaka nagrzewnica powietrza. Nagrzewnice w zestawachLeo możesz zamówić w najlepszych sklepach webowych oraz standardowych nie tylko w Szczecinie.

Blogowanie na ekranie - . Oceniony przez 2085 subskrybentów na: 9.9 / 10