Grzejniki higieniczne

Egzystujemy w coraz bardziej sterylnych warunkach. Ogołoceni z bytności z brudem nie nabieramy odporności. Rezultatem tego są wielokrotne zachorowania na alergie. Warunkiem bytu z ową przypadłością jest utrzymanie porządku. W pokojach ogrzewanych normalnymi grzejnikami jest to o tyle ograniczone, że kaloryfery wyposażone są w radiatory nieproste do odkurzenia. Na radiatorach i kratkach odkłada się sporo kurzu i zanieczyszczeń. Na domiar złego jest on w okresie grzewczym podgrzewany co wzmacnia szkodliwość kurzu zgromadzonych na kratce. Właściwym typem kaloryfera, ułatwiającym przystępne czyszczenie jest wersja sanitarna. Typ ten, z powodu na brak radiatorów i zapewniające oddalenie zawieszenia pozwala na prosty dostęp, a co za tym idzie także zachowanie sterylności. Grzejniki higieniczne mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie sterylność i czystość ma wybitne oznaczenie. Montowane są więc w ambulatoriach, przychodniach, gabinetach lekarskich, a obecnie co raz częściej i w domach.
Kaloryfery sanitarne , tak jak i standardowe modele, występują w szerokiej ofercie wymiarów: od 300 do 900 mm wysokości i od 400 do 3000 długości. Tak, jak te z radiatorami, mogą być zasilane od dołu (wersja Ventil) jak i z boku. Wydajność buduje się wzbogacając o kolejną płytę grzejnika,może być ich góra 3. Do kaloryferów sanitarnych przeznaczone są specjalistyczne dystansujące wsporniki ścienne, które powinno się dokupić osobno. Dla osób ceniących unowocześnienia jest możliwość wykonania w zabarwieniu. Grzejniki te można wyprodukować w edycji ozdobnej z gładką czołową płaszczyzną.
Reasumując, tam gdzie konieczne jest utrzymanie porządku miast typowego grzejnika montujemy odpowiedniej mocy kaloryfer hygiene . Jesteśmy w stanie go wyprodukować także w odmianie ozdobnej i w jakimkolwiek kolorze. Pamiętamy o doborze właściwych wsporników ściennych.

Blogowanie na ekranie - . Oceniony przez 2085 subskrybentów na: 9.9 / 10