Samoprzylepne taśmy antypoślizgowe

Taśmy zapobiegające poślizgnięciu się użyteczne są do zastosowania we wszystkich miejscach, gdzie istnieje ryzyko potknięcia się i upadku. Montuje się je na schodach, posadzkach, aby zniwelować niebezpieczeństwo i ryzyko wypadku. Funkcjonują jako dobrane do stosowania na wielu rodzajach posadzek – betonowych, marmurowych, z drewna, ceramicznych i kamiennych. Specjalny polimerowy nośnik taśmy wraz z warstwą samoprzylepną sprawiają, iż montaż taśmy możliwy jest na każdej podłodze.

Mają wszechstronne przeznaczenie – do użytku wewnątrz i na zewnątrz na schodach, posadzkach i arteriach komunikacyjnych, w wielu gałęziach przemysłu: budownictwie, transporcie, przemyśle budowy i naprawy statków i łodzi, motoryzacyjnym.

Na zewnątrz niebezpieczeństwo poślizgnięcia się wzrasta w okresie jesienno – zimowym, kiedy to woda, lód i śnieg dodatkowo potęgują zagrożenie przewrócenia się. We wnętrzach charakter posadzki i ułożenie skutkuje, że istnieje mus zintensyfikowania tarcia w miejscach najmocniej odwiedzanych, czy to w budynkach użyteczności publicznej, czy też w prywatnych domach.

Samoprzylepne taśmy antypoślizgowe dostępne są w nawojach o szerokości 25 oraz 50 mm w wielu barwach. Dostępna jest też wersja przeźroczysta. Daje to możliwość doboru taśmy do każdej posadzki, tak aby była jak najmniej dostrzegalna, lub przeciwnie – aby wypełniała rolę taśmy oznaczeniowej odmiennością zabarwień wskazując na obszary najbardziej zagrożone.

Blogowanie na ekranie - . Oceniony przez 2085 subskrybentów na: 9.9 / 10