Uszczelnienia dedykowane do zabezpieczenia rantów

Zabezpieczenie brzegów to nader praktyczny oraz odporny, a jednocześnie przystępny sposób na zabezpieczenie kłujących lub odstających brzegów lub boków. Jest możliwość, by je wykorzystywać wszędzie tam, gdzie oczekiwana jest ochrona niewyrównanych zakończeń stali, szyb, deski.

Okazja wyznaczenia koloru prowadzi do tego, że, że zwyczajne osłonięcie może stać się również atrakcyjnym punktem wykończenia oraz cząstką wystroju, a nie zaledwie być potrzebnym do zastosowania przedmiotem.
Uszczelnienia te w większości wypadków wykonane są z EPDM, PVC, silikonu, neoprenu w kształcie przywołującym literę „U”. specyfika i parametry fizyczne i chemiczne wskazanych surowców wskazują na warunki, w których powinna pracować uszczelka. Mają bardzo dużą odporność na okoliczności na zewnątrz (promienie UV, temperatura) i oddziaływanie rozmaitych związków. uszczelnienia na ranty spełniają rolę blokady przed wodą, parą, kurzem, nawet mieszankami typu oleje lub benzyna. Wszystko to sprawia, że są wyjątkowym rozwiązaniem uszczelniającym.

O typie stosowanej osłony decyduje szerokość krawędzi, na której ma być mocowana. Szczegóły dotyczące wymarów i promieni wyginania umożliwiają wybrać z najlepiej osłonę w zależności od zapotrzebowania i konieczności. Uszczelki te w części mocującej posiadają metalowe uzbrojenie umożliwiające bardzo pewne zamocowanie, które zaciska się na brzegu elementu nośnego. Unikalna technika fabrykacji zbrojenia powoduje, że mimo zastosowania metalowego wkładu, uszczelki te są bardzo elastyczne i można je zgiąć w wybranej płaszczyźnie.

Blogowanie na ekranie - . Oceniony przez 2085 subskrybentów na: 9.9 / 10